Jdi na obsah Jdi na menu
 

Koncerty minulé  do srpna 2014
                          

2014
       
01.08. Mlýnce u Vroutku, Connection Festival sólo 16:00
12.07. Jindřichův Hradec, festival Folková růže,  
Národní muzeum fotografie
sólo 12:30
21.06. Hradec nad Moravicí, zámek, festival Hradecký slunovrat sólo 18:30
20.06. Bojkovice, festival MišMaš párty  sólo 19:00
18.06. Praha 6, klub Kaštan, Letní setkání Osamělých písničkářů sólo 20:00
17.06. Praha 6, hospoda Na Slamníku, s Tamarou Nathovou a Michalem Bystrovem sólo 19:30
14.06. Duchcov, Jezerní běh, u kina Lípa sólo 13:45
22.04. Praha 1, Kavárna Čas, ČASOVÁNÍ spolu s Dášou Voňkovou, Karlem Diepoldem, Sašou Niklíčkovou, Tomášem Vorlem, Zdenkou Hamerovou... sólo 19:00
05.04. Praha 6, klub Kaštan, Festival Osamělých písničkářů sólo 21:30
19.03. Praha 6, klub Kaštan, Večer Osamělých písničkářů sólo 20:00
20.02. Praha 5, klub Biograf, Plzeňská 210 - Trialogy B spolu s Martinou Trchovou a moderátorem Jakubem Beatmanem Kamberským sólo 19:30
08.02. Praha 8, kostel sv. Petra a Pavla na Starobohnickém náměstí sólo 19:30
06.02. Praha 2, klub Rybanaruby, jako host Martina Rouse sólo 20:00
04.02. Praha 5, klub Jazzdock s kapelou 29 Saiten 19:00
23.01. Soběslav, čajovna Rolnička, Mrázkova 700/III sólo 19:00
11.01. Horní Maršov, vinotéka Nade dnem sólo 18:00
2013
18.12. Praha 1, krypta kostela sv. Bartoloměje, večer ADS ČVUT sólo 20:45
17.12. Praha 5, klub Jazzdock s kapelou 29 Saiten 19:00
29.11. Město Albrechtice, kostel Navštívení Panny Marie, vernisáž výstavy Chrámy krále Lalibely a biblická místa. sólo 18:00
20.11. Praha 6, klub Kaštan, Večer Osamělých písničkářů (spolu s Jiřím Dědečkem, Jiřím Konvrzkem, Michalem Bystrovem a Tamarou Nathovou) sólo 20:00
27.10. Sebranice u Poličky, odhalení a vysvěcení Killerovy kaple ve Vysokém lese, http://kaplicky.sebranice.cz/ sólo 14:00
22.10. Praha 6, kavárna Už jsme doma, Dva muži v Sudetech, společný večer se sudetologem Petrem Mikšíčkem sólo 19:30
10.10.

Plzeň, kaple sv. Barbory, Františkánská 11, prezentace knihy Jakuba Krčka Rušení klášterů na Plzeňsku

sólo 17:30
04.10. Praha 6, klub Kaštan s kapelou 29 Saiten 20:00
01.10. Toužim, Infocentrum, vernisáž výstavy Tachovsko bretaňské sólo 18:00
28.09. Štramberk, Arboretum Štramberk, vápencový lom sólo 17:00
27.09. Křižanov, kaple sv. Barbory, společně s kapelou Žalozpěv sólo 19:00
13.09. Písek, festival Cool v plotě, scéna Hospůdka Pod skalou sólo 19:30
10.09. Praha 4 Vyšehrad, Vyšehraní, jako support Ďáblova stáda sólo 18:30
07.09. Ostré u Úštěka, festival NA SCHODECH, kalvárie sólo 15:00
06.09. Praha 2, Balbínova poetická hospůdka

s Josefem
Štěpánkem

20:00
31.08. Loučná pod Klínovcem - Háj, land & art festival Königsmühle 2013 sólo 21:00
30.08. Velehrad, festival Šroubek

s kapelou
29 Saiten

19:00
16.08. Trutnov, Open Air Festival, hlavní scéna

s kapelou
29 Saiten

15:00
28.07. Nové Město nad Metují, Akademické týdny  sólo 19:30
12.07. Boskovice, Festival pro židovskou čtvrť

s kapelou
29 Saiten

19:00
20.06. Praha 2, klub Rybanaruby, společně (napůl) s Cainem sólo 20:00
15.06. Chotěšov, klášter, Slavnosti slunovratu sólo 18:30
06.06. Praha 6, klub Kaštan, Letní setkání Osamělých písničkářů sólo 20:00
30.05. Praha 9, klub Kocour (scéna Jandova 4, Praha 9), AKUSTICKÝ ŘEZ sólo 20:00
24.05. Skoky u Žlutic, kostel Navštívení Panny Marie, NOC KOSTELŮ  sólo 20:00
23.05. Most, Výstavní galerie v OC Central, Brána do Čech sólo 19:30
22.05. Praha 6, klub Kaštan, večer Osamělých písničkářů sólo 20:00
26.04. Ratíškovice u Hodonína, vernisáž fotografické výstavy B4K v Obecní knihovně sólo 18:00
25.04. Praha 1, Königsmühle 2013, Galerie Školská 28 sólo 18:00
12.04. Praha 6, klub Kaštan - Festival osamělých písničkářů
 (festival se konal 12. a 13.4 vždy od 16:00 do 24:00.
sólo 20:30
23.03. Sebranice u Litomyšle, sklepení Morie čp.8
PRO VŠECHNY SLUŠNÝ LIDI ZAČALO JARO
sólo 18:00
22.03. Praha 6, klub Kaštan s kapelou 29 Saiten 20:00
15.03. Praha 6, klub U Rafa, Soborská 4, spolu s Nohabandem a Původním Burešem sólo 19:30
09.03. Velká Bíteš, chata v lesoparku Letná s kapelou 29 Saiten 18:00
08:03. Vsetín, malý sál Domu kultury s kapelou 29 Saiten 19:00
12.02. Praha, JazzDock s kapelou 29 Saiten 19:00
22.01. Plzeň, Domov pro seniory sv. Jiří,
vernisáž výstavy fotografií Heleny Kalendové Romania sacra
sólo 15:00
20.01. Praha, NOC S KARLEM (a také s Markem Vojtěchem a Krystynou Skalickou), Café bar Platýz (v pasáži), Národní třída 37  sólo 18:00
 17.01.  Ostrava, TV Noe, pořad Cvrlikání, přímý přenos  sólo 20:00 
2012
19.12. Praha 6, klub Kaštan, vánoční večírek Osamělých písničkářů sólo 20:00
29.11. Opava, Masarykova střední zemědělská škola, koncert při příležitosti zahájení výstavy fotografické skupiny B4K. sólo 18:30
28.11. Praha 6, klub Kaštan, večer Osamělých písničkářů, spolu s Jiřím Dědečkem, Karlem Vepřekem a Filipem Pýchou. sólo 20:00
24.11. Jesenice u Rakovníka, klub Truhlárna, jako host večera OPEN MIC sólo 20:00
27.10. Velká Bíteš, chata Na Letné, křest alba Březiny kapely Žalozpěv sólo 18:00
26.10. Toužim, Infocentrum, vernisáž výstavy fotografií Heleny Kalendové Zapomenutí / Vergessene sólo 17:00
16.10. Praha 1, knihkupectví Ostrov, křest knihy Františka Kalendy Ordál sólo 17:00
11.10. Turnov, Muzeum Českého Ráje, koncert jako součást vernisáže výstavy Ovocem a bylinami proti nemocem sólo 16:30
03.10. Praha 6, kavárna Potrvá, jako host cyklu OPEN MIC sólo 19:00
21.09. Praha 6, klub Kaštan, koncert s kapelou s kapelou 29 Saiten 20:00
15.09. Rabštejn nad Střelou, kostel Panny Marie Sedmibolestné sólo 18:00
08.09. Toužim, kostel Narození Panny Marie sólo 19:00
01.09. Königsmühle, Land a Art festival, poblíž Loučné pod Klínovcem na místě zaniklé osady, též s Janou Šteflíčkovou a Frankem Mäderem sólo 16:00
31.08. Königsmühle, Land a Art festival, poblíž Loučné pod Klínovcem na místě zaniklé osady, též s Jiřím Smržem a Frankem Mäderem sólo 19:00
30.08. Louny, Židovská pohřební místnost u židovského hřbitova - derniéra výstavy ARCHÉ ak. sochaře Tomáše Polcara (též další program, viz samostatný článek) sólo 18:00
08.08. Hradec nad Moravicí, Bílá věž Bílého zámku, vernisáž fotografické výstavy Barvy čtyř kontinentů autorů Václava Müllera a Zdenka Svánovského. sólo 18:30
21.07. Skoky u Žlutic, poutní kostel Navštívení Panny Marie, dvojkoncert s Jardou Svobodou sólo 18:00
23.06. Ostrovec u Velečína, kostel sv. Jana Křtitele, pouť sólo 12:00-12:50, 16:30-17:00
11.06. Praha 11 - Háje, Komunitní centrum Matky Terezy sólo 19:00
10.06. Libčice na Vltavou, festival Tichý hlas sólo 16:30
09.06. Kladno, Kladenské dvorky. Podprůhon, dvorek u Maninů sólo 15:00
06.06 Praha 6, klub Kaštan
Letní setkání Osamělých písníčkářů (skoro všech... :-)
sólo 20:00
01.06. Semily, Sbor Dr. Karla Farského, Nádražní 389
- NOC KOSTELŮ, celý program.
sólo 19:15
12.05. Praha 6, klub Kaštan s kapelou 29 Saiten 20:00
27.04. Děčín, Husův sbor, společný večer s básníkem
Radkem Fridrichem
sólo 19:00
25.04. Litoměřice, Okamžik, napůl s Oldřichem Janotou a Romanou Šilhavou sólo 19:00
24.04. Praha 1, kavárna Krásný ztráty, vyhlášení nominací Ceny Jiřího Ortena 2012 sólo 19:00
21.04. Chrámce u Mostu, Svatomarkovské procesí sólo 14:00
20.04. Praha 6, klub Kaštan, Festival Osamělých písníčkářů sólo festival
od 16:30
18.04. Kladno, kavárna a vinárna Atelier sólo 19:30
14.04. Vranov u Brna, sál Obecního domu, www.blueland.cz sólo 19:00
21.03. Praha 6, klub Kaštan, Večer Osamělých písníčkářů, spolu s Martinou Trchovou, Jiřím Smržem a Jiřím Konvrzkem. sólo 20:00
08.03. Hustopeče u Brna, M-Klub sólo 20:00
29.02. Sedlčany, Městská knihovna sólo 19:30
11.02. Děčín, Městská knihovna - vyhlášení Literární ceny Vladimíra Vokolka  sólo 17:00
10.02. Huntířov u Dvora Králové, Pivní bar sólo 21:00
09.02. Jindřichův Hradec, DADA CLUB Kasper sólo 19:37
08.02.

Praha 8, kostel sv. Petra a Pavla v Bohnické ulici, cyklus Kulturní osmičky.

sólo 19:30
28.01. Horní Maršov, vinotéka Nade dnem, více zde sólo 20:00
26.01. Hosín u Českých Budějovic, farní klub  sólo 20:00
18.01. Praha 2, klub Rybanaruby, napůl kapelkou s Hugo a já sólo 20:00
11.01. Louny, Vrchlického divadlo, kavárna sólo 19:00

2011

21.12. Praha 6, klub Kaštan, Vánoční večírek Osamělých písničkářů sólo 20:00
15.12. Praha 1 Malá strana, klub La Cave, Akustický řez: Eliška Ptáčková, Marek Dusil, Mapleafs a PL. sólo 19:30
10.12. Grabštejn, Vánoce na Grabštejně sólo 17:00
9.12. Praha 14 Kyje, KviZ - Kulturní dům Kyje, dvojkoncert / Petr Linhart Jan Spálený Trio sólo 19:00
19.11.

Křižínkov (hostinec, 2 km od vlakové zastávky Níhov, Vysočina) - Písně spadaného listí. Spolu s Dášou Voňkovou, Jiřím Smržem, Žalozpěvem, Cainem a Ladislavem Langrem.

sólo 17:00
17.11. Praha 6, klub Kaštan. s kapelou 29 Saiten 20:00
26.10. Rumburk, Domeček Na Kopečku, Krásnolipská 540/22 sólo 19:00
12.10. Praha 6, klub Kaštan, večer Osamělých písničkářů sólo 20:00
25.09. Vrchní Orlice u Neratova, kostel sv. Jana Nepomuckého sólo 15:00
22.09. Praha 10, Café v lese, Krymská 12 sólo 20:00
03.09. Roztoky u Prahy, festival Rozkřik  s kapelou 29 Saiten 21:00
13.08. Skoky u Žlutic, kostel Navštívení Panny Marie, jako support Jana Spáleného & Tria v rámci projektu Živé Skoky 2011 sólo 18:00
30.07. Nežichov u Toužimi, frama Bělina (v rámci Blažejského krasohledání) sólo 17:00
24.07. Karlovy Vary - Sedlec, kostel sv.Anny, v rámci Anenských slavností sólo 16:00
04.07. Náměšť na Hané, festival Zahrada, scéna Zámek sólo 15:30
25.06. Horní Maršov, festival Doteky (ve dvou dnech mj. Iva Bittová, Terezie Palková, Vlasta Třešňák), hraju celý koncert, program ke stažení zde. sólo 16:30
15.06. Děčín, kostel sv. Václava v Rozbělesích (Ústecká ulice), společný večer s básníkem Radkem Fridrichem sólo 18:00
11.06. Střelice u Brna, festival Střelické strunobraní sólo 11:30
10.06. Cheb, Chebské dvorky, dvorek č. 14 (klášterní zahrada) sólo 17:30
09.06. Praha 6, Kaštan, velký koncert s kapelou s kapelou 29 Saiten 20:00
04.06. Praha 6, Kaštan, Festival Osamělých písničkářů, hraju cca od 20:00 sólo 12:00-24:00
03.06. Praha 6, Kaštan, Letní setkání Osamělých písničkářů sólo 20:00
28.05. Krásná (část Pěnčína u Jablonce n.N.)Kittelovo muzeum, Kittelova muzejní noc  sólo 21:00
27.05. Velké Meziříčí, kostel sv. Mikuláše  (Noc kostelů sólo 19:00
25.05. Praha 2, Čajovna Pod stromem čajovým, Mánesova 38 sólo 19:00
 17.05.  Tachov, Muzeum Českého lesa, Třída Míru 447  sólo 18:00 
12.05. Praha 2, Rybanaruby, Mánesova 87, jako host Šántré sólo 20:00
09.05. Praha 1, Lucerna Music Bar, jako jeden z mnoha hostů koncertu "33 let zpívám" Václava Koubka. sólo 20:00
04.05. Vsetín, KIC, JIráskova 419 sólo 19:00
27.04. Praha 4, Ta Kavárna, Na Topolce 2 (klubová kavárna Jedličkova ústavu) sólo 19:30
20.04.   Lysá nad Labem, Luft kino klub, Husovo náměstí 25  sólo

 20:00

30.03. Podbořany, Městské muzeum, Dukelská 1 (derniéra výstavy Zmizelé Sudety, spolu se spisovatelem a sudetologem Petrem Mikšíčkem) sólo 19:00
22.03. Praha 2, Balbínova poetická hospůdka, Balbínova 6 s kapelou 29 Saiten 20:00
03.03. Brno, Café PRÁH, Ve Vaňkovce 1, společný večer s Ladou Šimíčkovou a Ivo Cicvárkem sólo 19:30
23.02. Ústí nad Labem, Café Max, Pivovarská 3, společný večírek s básníkem Sudet Radkem Fridrichem sólo 20:00
18.02. Pelhřimov, Kavárna a knihkupectví Tygřík

s kapelou 29 Saiten

21:00
12.02. Brno,  Místogalerie, Skleněná louka, Kounicova 23, spolu s Petrem Vášou sólo 20:00
12.02. Tmáň u Berouna,  Galerie Čerťák, Vápenka Čertovy schody, Tmáň 200, vernisáž fotografické výstavy Petra Vydry Asií letem světem. s kapelou 29 Saiten 10:00
24.1. Plzeň, M-klub v Knihovně Skvrňany, Macháčkova 28 sólo 18:00
19.1. Praha 6, Kaštan, Večer Osamělých písničkářů spolu s Karolinou Kamberskou, Janou Šteflíčkovou a Karlem Vepřekem. sólo 20:00
10.1. Praha 9, Vysočanská radnice, vernisáž výstavy malíře Vojty Horálka v Galerii 9 sólo 18:00
 

2010

   
15.12. Praha 6, Kaštan, vánoční setkání Osamělých písničkářů sólo 20:00
1.12. Praha 1,  kavárna a galerie Krásný ztráty, Náprstkova 10

s kapelou 29 Saiten

20:00
26.11. Úterý,  penzion U Derků, večer spojený s promítnutím krátkého filmu o Skokách sólo 19:00
3.11. Sedlčany, KD Josefa Suka sólo 19:30
22.10. Písek, kavárna U Vavřiny, Soukenická 171, společně s Jiřím Smržem. sólo 20:00
16.10. Arnultovice (u Děčína), kostel Všech Svatých sólo 13:30
15.10. Praha 6, Kaštan, velký koncert s kapelou

s kapelou 29 Saiten

20:00
14.10. Praha 4, Chodovská tvrz, Ledvinova 9  sólo 19:00
7.10. Praha 9, sál MUSIC HALL v 1.patře obchodu MUSIC CITY, Ocelářská 937/39, hraju jako host na písničkové soutěži Notování sólo 19:30
5.10. Uherské Hradiště, Knihovna BBB, Velehradská 714 sólo 18:15
30.9. Lesná, Horský hotel Lesná (na hřebeni Krušných hor nad Jirkovem u Chomutova) s kapelou 29 Saiten 15:30
24.9. Ústí nad OrlicíMalá scéna, Hradební 37 sólo 20:00
23.9.

Karlovy Vary, Klub Paderewski v Divadle Husovka

s kapelou 29 Saiten 19:30
22.9. Praha 2, Čajovna jedna báseň, Pod Zvonařkou 14 sólo 20:00
18.9. Frýdek-Místek, festival 32. sv. Jan Session ve Frýdku, hraju na balkoně kostela sv. Jana Křtitele sólo 18:00
15.9. Praha, Kaštan, Večer Osamělých písničkářů, krom Linharta dále Martina Trchová, Jiří Smrž, Filip Pýcha. sólo 20:00
11.9.

Ústí u Staré Paky, oslava šedesátin písničkáře Jakuba Nohy na hudební chalupě u Mikulců (též Vlasta Třešňák, Fumas, Pepa Lábus...) - viz www.vladamikulec.cz

sólo 20:00
9.9. Příbram, Čajovna Na Zemi, V Brance 138 s kapelou 29 Saiten 20:00
21.8. Dyjice u Telče, kulturní domeček, http://www.dyjickepasticky.cz/ sólo 20:00
19.8.

Skoky, poutní kostel Navštívení Panny Marie, východní Karlovarsko, dvojrecitál s Lenkou Dusilovou v rámci cyklu Živé Skoky 2010, www.skoky.eu

sólo 19:00
13.8. Neratov, poutní kostel Nanebevzetí Panny Marie, Orlické hory, Neratovské poutní slavnosti,  jako host Karla Diepolda, www.neratov.cz sólo 19:30
12.8. Studenec u Horek, penzion Trautenberk  sólo 20:00
24.7. Krásná Lípa, Galerie Továrna (na náměstí), vernisáž výstavy Zmizelé Sudety, vystoupí také básník Radek Fridrich, koncert začíná v 19:00 na Kostelním vrchu, v případě nepřízně počasí v kostele sv. Máří Magdalény sólo 19:00
23.7. Lysá nad Labem, Luftkino, (letní kino v zámeckém areálu) sólo 20:00

5.7.

Náměšť na Hané, Festival Zahrada, scéna Zámek sólo 11:30
21.6. České Budějovice, Café Hostel , Panská 13 sólo 19:30
18.6.  Tábor, Multižánrový festival Kotnov, Bechyňská brána, spolu s Karolinou Kamberskou sólo 20:00
17.6. Praha, Baráčnická rychta, benefice pro Ranou péči 15 let "on the road", dále hrají Pavla Milcová a Karel Diepold. sólo 17:00
13.6.

Praha 13, Komunitní centrum sv. Prokopa, Sluneční náměstí v Nových Butovicích, v rámci cyklu Třináctého na třináctce, hrajeme napůl se Slávkem Klecandrem.

s kapelou 29 Saiten 21:00
10.6. Turnov, Kavárnička, ul. 5.května 46, společně s Ondřejem Halamou sólo 20:00
6.6.

Libčice nad Vltavou, festival Tichý hlas pro Svatou zemi, dále například Geshem, Slávek Klecandr...

sólo cca od 17:00
5.6.

Praha 6, KaštanFestival Osamělých písničkářů
aneb od dvanácti do půlnoci

sólo

12:00
a dál

 4.6.

Praha 6, Kaštan, letní setkání skoro všech Osamělých písničkářů 

sólo

20:00

2.6.

Příbram, Čajovna Na Zemi, V Brance 138 sólo 19:00
5.5. Plzeň, Orfanik café, Náměstí Republiky 3 (ve dvoře) sólo 19.00
30.4.

Litoměřice, Okamžik,dvojkoncert s Karlem Diepoldem

sólo

19:00

 27.4.

Brno, Stará pekárnabrněnské uvítání a představení nového alba Autobus do Podbořan (tzv. "křest") - kouzelníci, kmotři a mimořádná dopravní opatření !!!

s kapelou 29 Saiten

20:00

21.4.

Praha 6, Kaštan, Večer Osamělých písničkářů, s Lenkou Dusilovou, Xindlem X a Petrem Vášou 

sólo

20:00
17.4.

Javory (u Děčína), kostelík sv. Prokopa, mapka zde, bližší info včetně spojení na plakátku zde.

sólo

15:30

15.4.

Praha 6, Kaštan, pražské uvítání a představení nového alba Autobus do Podbořan (tzv. "křest") - kouzelníci, kmotři a mimořádná dopravní opatření !!!

s kapelou 29 Saiten

20:00

27.3. Zámek Loučeň, mé hraní bude součástí turistického pochodu Máchovi v patách sólo kolem 12:00
3.3.  Praha, klub Rybanaruby,dvojkoncert s Cainem sólo 20:00 
25.2.

Praha, U náčelníka, dvojkoncert s Jiřím Smržem.

sólo 19:30
16.2.

Kasejovice (u Nepomuku), Společensko-kulturní centrum

sólo 18:00
8.2.

Praha 8 - Bohnice, kostel sv. Petra a Pavla v Bohnické ulici, koncert konaný v rámci cyklu "Kulturní osmičky na Praze 8 "

sólo 19:30
 

2009

 

 

16.12. 

Praha, klub Kaštan, vánoční večírek skoro všech Osamělých písničkářů

 sólo 20:00 
9.12.

Litoměřice, Komunikační prostor OKA-MŽIK, roh ulic Osvobození a Tylova.

sólo 19:00

 5.12.

Zahořany u Berouna, hospoda Pásovec,.

s kapelou 29 Saiten

 20:00

 4.12.

Praha, klub Kaštan,.Velmi speciální hosté: SU (Seyran Tanritanir a Martin Alacam).

s kapelou 29 Saiten

 20:00

 25.11.

Krnov, Kavárna a čajovna Ninive, Dvořákův okruh 21. 

 sólo

19:00 

 13.10.

Praha, obchod hudebními lahůdkami U Náčelníka na rohu Korunní a Šumavské spolu a napůl s Klárou Šimkovou a Markétou Hávovou.

 sólo

20:15 

 6.10.

Varnsdorf, sálek Městské knihovny, ulice T.G. Masaryka 1838.

 sólo

18:00 

 1.10.

Radio Proglas,  živý koncert v pořadu Jak se Vám líbí, sestavený především z novinek, www.proglas.cz

 sólo

19:15 

16.9.

Praha, klub Kaštan, večer Osamělých písničkářů.

sólo 20:00
 26.9. Šonov u Broumova, Kaple Panny Marie, koncert v rámci Hudebních sklepů Vaška Koubka, jako host holandská písničkářka Danielle Keijzer.  sólo 19:00 
25.9. Lipnice nad Sázavou, festival Napříč, sklepní scéna od 20:30. sólo 20:30
 5.9.

Turnov, Podzimní král, Atrium Muzea Českého ráje, začátek 13:00, dále vystupují Jakub Noha, Vladimír Václavek, Karel Diepold, Lubica Christophori, Jiří Konvrzek, Dagmar Voňková Andrtová a podzimní král Oldřich Janota.

 sólo 13:00 
 18.7.

Skoky,  poutní kostel Navštívení Panny Marie, v duu s Markem Štifterem a napůl s Vesnou Caceres,  více na www.skoky.eu.

 Linhart & Štifter  18:00
3.7.

Náměšť na Hané,  festival Zahrada, scéna Zámek

sólo 14:00
20.6.

Doubravník u Tišnova, festival Krákor, společně např. Nikola Brasko a mnozí, mnozí jiní, hrát budu cca v 17.15. 

sólo 17:15
13.6.

Praha, klub Kaštan, Festival Osamělých písničkářů,

sólo 16:00
12.6.

Praha, klub Kaštan, jarní večírek Osamělých písničkářů

sólo 20:00
11.6.

České Budějovice, klub Solnice, napůl s Klárou Šimkovou a Markétou Hávovou

sólo 19:30
 15.5. Praha, klub Kaštan, společně hrají také Pepa Lábus & spol., s kapelou 29 Saiten  20:00
25.4. Chrámce u Mostu, Svatomarkovské procesí, sólo

 15:00

23.4.

Praha, klub Rybanaruby, společně s Cainem,

sólo 20:00
18.4.

Znojmo, Hospoda Na věčnosti, ten večer hraje také Hvozd (SK) a Nikola Brasko

sólo 20:00
17.4.

Brno, Tuner Club, Křenová 75, Festival Potulný dělník, ten večer hraje také Hvozd (SK) a Nikola Brasko nebo třeba taky DG 307 a mnozí jiní

sólo 17:30
15.4.

Praha, klub Kaštan, večer Osamělých písničkářů společně s Martinou Trchovou, Janou Šteflíčkovou a Karlem Vepřekem,

sólo 20:00
23.2.

Praha, Hudební kavárna a galerie Nová síň, Voršilská 3

sólo 19:00
7.2.

Brno, galerie Skleněná louka, jsem hostem na koncertu Oldřicha Janoty

sólo 20:00
 26.1.

Praha, Hudební kavárna a galerie Nová síň, Voršilská 3

 sólo 19:00 
22.1.

Jablonec nad Nisou, Galerie My, Mírové náměstí 19, zahraju na vernisáži výstavy Jizerky mýma očima

sólo 17:00
17.1.

Česká Lípa, klub Progres (společně také Nikola Brasko a Kouzelník & pes)

sólo 20:00
13.1.

Praha, Divadlo Na prádle, večer Osamělých písničkářů, dále hrají Jiří Dědeček a Martin Kyšperský

sólo 19:00
 

2008

   
 17.12. Praha, klub Kaštan, Vánoční večírek Osamělých písničkářů sólo  20:00
 11.12. Brno, Skleněná louka, společně vystoupí také pozoruhodná slovenská kapela Hvozd, neméně pozoruhodný písničkář Nikola Brasko a také kapela Blízko do lesa, pořádá Vetus Via  sólo  19:30
 3.12. Praha, klub Rybanaruby, Mánesova 1645/87, společně s Cainem,  sólo  20:00
19.11.

Praha, klub Kaštan, večer Osamělých písničkářů

sólo 20:00
14.11.

Smržovka, kostel sv. Archanděla Michaela

sólo 17:00
13.11. Praha, Hudební kavárna a galerie Nová síň, Voršilská 3 sólo 19:00
10.11.

Brno,  klub Stará Pekárna

skapelou 29 Saiten 20:00
7.11. Praha 6,  klub Kaštan s kapelou 29 Saiten 20:00
12.10. Praha 2, Balbínova poetická hospůdka s kapelou 29 Saiten 20:00
 8.10. Bělá pod Bezdězem, Komorní sál MKZ, Masarykovo nám. 140  sólo  18:00
 23.9.  Praha, Divadlo Na prádle, večer Osamělých písničkářů  sólo  19:00
31.8.

Mohelnice, festival Mohelnický dostavník

sólo 9:40
 30.8. Horní hrad neboli Hauenštejn, festival Folková Ohře  sólo  14:15
9.8.

Železný Brod, areál Běliště (národopisná galerie Městského muzea), derniéra filmu Eleazar Kittel, , více třeba zde.

sólo 19:00
18.7.

Skoky - Maria Stock, koncert hraný na dvě kytary společně s producentem Sudéty Markem Štifterem,   www.skoky.eu.

Linhart & Štifter 18:00
5.7.

Náměšť na Hané, festival Zahrada, na scéně Zámek

sólo 11:30
20.6.

Plzeň, Kulturní kavárna Jabloň, Krátká 2 - Poezie pod Jabloní spolu s básníky T.T.Kůsem a Vítem Slívou

sólo 20:00
6.6. Zbraslav u Brna, kostel sv. Jiljí sólo 19:00
3.6.

Praha 1, Divadlo Na prádle, večírek Volného sdružení osamělých písničkářů na konci sezóny

sólo 19:00
31.5.

Spálov u Oder, Malý alternativní festival

sólo 17:00
27.5. Praha 1,  Blues sklep, Liliová 10, napůl s Jiřím Smržem sólo 20:30
24.5.

Frýdek,  festival Sv.Jan session,
www.skupinahrozen.cz

sólo 18:00
15.5.

Ostrov nad Ohří, Městská knihovna, Lidická 1036

sólo 18:00
1.5.

Krásná neboli Šumburk, obec v kopcích mezi Jabloncem nad Nisou a Černou studnicí, Kittelova pouť

sólo 15:30
24.4.

Brno, klub Boro, Křenová 75,  společně vystoupí také Folk3mail a Nikola Brasko, pořádá Vetus Via.

sólo 20:00
19.4.

Brno - Královo Pole, festival Jako ryba ve vodě, Divadlo Barka, ulice Svatopluka Čecha, začátek festivalu 17.00, hrát budu od cca 20.50.

sólo 17:00
18.4.

Domažlice, Gymnázium J.Š.Baara, Pivovarská 232, v rámci literárního setkání CHOPOJ 2008, začátek koncertu ve 20.00, od 19.00 autorské čtení Jana Sojky.

sólo 20:00
16.4.

Praha 1,  klub a galerie Nová síň, Voršilská 3. Support: Nikola Brasko.

s kapelou 29 Saiten 20:00
25.3.

Praha 1, Jindřišská věž, recitál

sólo 20:00
20.3. Praha 6, klub Kaštan, Bělohorská 150 s kapelou 29 Saiten 20:00
11.3.

Praha 1, Divadlo Na prádle, večer Volného sdružení osamělých písničkářů

sólo 19:00
1.3.

Praha 1,  klub a galerie Nová síň, Voršilská 3

s kapelou 29 Saiten 19:30
21.2.

Olomouc,  Hospoda U Musea neboli Ponorka, třída 1.máje 8, napůl s Nikolou Braskem

sólo 20:00
20.2.

Zlín,  klub U Tetoura, Malenovice - Švermova 91, napůl s Nikolou Braskem

sólo 20:00
9.2.

Praha 8,  Divadlo Za plotem, festival FOLKJAM začíná v 15.00, budu hrát cca od 16.30 

sólo 15:00
2.2.

Praha 1,  klub a galerie Nová síň, Voršilská 3

s kapelou 29 Saiten 19:30
 24.1. Praha 3,  Kavárna Carpe Diem, Jičínská 4,  napůl s Nestíháme (Petr Ovsenák & Jan Řepka)  sólo  20:00
23.1.

Praha 4, Divadlo Dobeška, Jasná I. 1186/6, zahraju před či po promítání filmu o doktoru Kittelovi, blíže o filmu zde

sólo 19:30
 

2007

   
19.12.

Praha 1, Divadlo Na prádle, vánoční večírek Osamělých písničkářů. Hrát bude každý, kdo zrovna přijde.

sólo 19:00
13.12.

Praha 13, Komunitní centrum sv.Prokopa, V Hůrkách 1292/8, Nové Butovice (stanice metra Hůrka),  napůl se Slávkem Klecandrem.

sólo 19:00
1.12.

Domažlice, Jazzrock caffé, Hradská ulice

sólo 20:00
30.11.

Pelhřimov, Literární kavárna Tygřík

s kapelou 29 Saiten 20:00
17.11.

Smržovka, festival Wonderfest 2007, Parkhotel Smržovka, Kostelní 892

sólo 18:00
15.11.

Praha, čajovna Romantinka, Bořanovická 527/1 180 00 Praha 8 - Kobylisy

sólo 19:30
9.11.

Praha, klub Kaštan, support: Nikola Brasko.

s kapelou 29 Saiten 20:00
 31.10. Praha, Divadlo Na prádle, večer Osamělých písničkářů. Hrát bude také Jan Jeřábek, Jiří Dědeček a Jan Burian.  sólo  19:00
 4.10. Plzeň, Hifi klub, Náměstí Republiky 12, začátek 20.30, druhou půli večera hraje CAINEtrio.   sólo  20:30
3.10.

Praha, klub Rybanaruby, Mánesova 1645/87, hned u náměstí Jiřího z Poděbrad, Samostatný recitál bude výletem přes Český kras do Sudet.

sólo 20:00
29.9.

Údrč u Bochova, kostel svatého Linharta (pozor, jsme jenom jmenovci... :-), pozvánka ke stažení je zde.

sólo 15:00
22.9.

Ondřejov, Malý festival hudby a slova Ondřejov 2007, místo konání Ondřejovský mlýn, začátek 19.00. Hrát bude také Oldřich Janota a Karel Diepolt. Podrobný program festivalu naleznete zde.

sólo 19:00
15.9.

Chlum u Manětína, kostel sv.Jiljí, hrál jsem několik písní pro účastníky zájezdu po opuštěných kostelech, organizovaného v rámci Dnů evropského dědictví. Zde je článek od pana Lupínka. 

sólo 14:00
12.9.

Praha, Divadlo Na prádle, večer Osamělých písničkářů. Hrát bude také Martina Trchová, Jiří Smrž a Jan Zubrycký.

sólo 19:00
25.8. Mikulov, festival Eurotrialog, šapitó sólo 17:30
11.8.

Kozlov u Bochova, koncert v kostele Nanebevzetí Panny Marie, pořádá Občanské sdružení Kostel Kozlov v rámci dne otevřených dveří.

sólo 14:00
10.8.

Skoky - Maria Stock  u Bochova (Údrče), koncert v poutním kostele Navštívení Panny Marie. Více na stránkách Junge Aktion der Ackemann-Gemeinde a především ve zdejší rubrice Aktuality.

sólo 18:00
28.7. Popovice, vodní tvrz, Otto's Birthday sólo 15:00
22.7. Boskovice, festival Boskovice 2007, scéna Za muzeem sólo 14:00
21.7. Holenice u Libuně, hospůdka Antimony, v hlavním nočním čase pak vystoupí kapela Byl pes sólo 20:00
7.7. Náměšť na Hané, festival Zahrada, scéna Zámek sólo 15:00
6.7.

Náměšť na Hané, festival Zahrada, ve 14.45 se bude v prodejním stánku časopisu Folk&country před hlavní branou konat prezentace mého alba Sudéta.

sólo 14.45
21.6.

Praha, Nová síň, Voršilská 3

s kapelou 29 Saiten 19:30
19.6.

Cheb, vernisáž výstavy Zmizelé Chebsko, Muzeum Cheb, náměstí Krále Jiřího z Poděbrad 493/4

sólo 17:00
17.6. Děhylov u Ostravy, festival Za vodou sólo 15:00
8.6.

Ryžovna (Seifen) u Božího Daru, Víkend sudetsky a krušnohorsky inspirovaných umělců, skalky u Skřítka

sólo 20:00
31.5. Praha, čajovna Romantinka, Bořanovická 527/1 180 00 Praha 8 - Kobylisy, společně a napůl s Cainem sólo 19:00
24.5. Radio Proglas, rozhovor a ukázky z alba Sudéta v pořadu Jak se vám líbí ? x 19:15
10.5. Praha, Divadlo Na prádle, večer Osamělých písničkářů sólo 19:00
24.4.

Praha, klub Rybanaruby, Mánesova 1645/87 (hned u náměstí Jiřího z Poděbrad),  Petr Linhart (Sudéta) & Caine (tajemník se statky nehmotnými), dva Osamělí písničkáři v Ryběnaruby.

sólo 20:00
18.4.

Liberec, čajovna 82 vůní, Sokolovské náměstí 307/6

sólo 19:30
3. a 7.4.

Rádio 1uslyšíte mne v rozhovoru v pořadu Velká Sedma. Jeden song ze Sudéty - Co dělá paní Marta v zimě? - bude také nasazen do hitparády.

x x
22.3.

Praha, klub Kaštan - scéna Unijazzu, Bělohorská 150,  křest  nového alba Sudéta. Hosté Pavla Milcová, Peter Binder, Marek Štifter, Aleš Charvát.

s kapelou 29 Saiten 20:00
21.2. Strakonice, Husův sbor, Bezděkovská ulice, na společném koncertě vystoupí také Klára Šimková a Jarda Traband Svoboda. Pořádá Společnost za práva zrcadel  sólo  18:00
8.2.

Karlovy Vary, klub Paderewski, společně s Jakubem Nohou & Petrem Bublákem

sólo 19:30
1.2.

Praha, Švandovo divadlo, Štefánikova 57 na Smíchově. V kavárně Švandova divadla budu hrát písně ze Sudéty během autorského večera spisovatele Miloše Urbana.

sólo 17:30
30.1.

Praha, čajovna Romantinka, Bořanovická 527/1 180 00 Praha 8 - Kobylisy, společně a napůl s Cainem

sólo 19:00
8.1.

Praha, Divadlo Na prádle, večer Volného sdružení osamělých písničkářů,  vystoupí také Jan Burian, Caine a Jiří Konvrzek.

sólo 19:00
 

 2006

   
 30.11. Radio Proglas, pořad Jak se Vám líbí, začátek v 19.15 - budu hrát živě písně ze Sudéty a zřejmě bude čas také na nějaké povídání.   19.15 
28.11.

Německo, München, zahraju v Českém centru při autorském čtení spisovatele Miloše Urbana

  19:00
8.11.

Praha, Divadlo Na prádle, večer Volného sdružení osamělých písničkářů,  ten večer uslyšíte také Jiřího Dědečka, Karla Vepřeka a Pavla Karase.

  19:00
21.10.

Jihlava, čajovna Kuba a Pařízek, Masarykovo náměstí 21

  19:00
20.10. Praha, klub Rybanaruby, objevím se jako host na koncertu kapely Věneband   20:00
19.10.

Praha, klub Ryba naruby, Mánesova 1645/87 (hned u náměstí Jiřího z Poděbrad), tentokráte napůl s Jardou Svobodou, nositelem věhlasného přídomku Traband a s jeho harmoniem. Další překvapení nejsou vyloučena.

  20:00
13.10.

Havlíčkův Brod, Literární čajovna Suzanne Renaud,  zahraju při autorském čtení spisovatelů nakladatelství Argo.

  17:00
12.10.

Praha, klub Kaštan - scéna Unijazzu, Bělohorská 150, napůl s písničkářem Cainem (ZNC)

  20:00
 30.9. Český rozhlas 2, pořad Galerie osamělých písničkářů, začátek ve 20.30. Tentokráte o mém působení v roli písničkáře a o písních Sudéty. Uslyšíte jejich koncertní demoverze, pořad komponuje a uvádí Jan Burian.    20:30
23.9.

Český rozhlas 2, pořad Galerie osamělých písničkářů, začátek ve 20.30. Tento díl bude věnován mému působení v Majerových brzdových tabulkách, uslyšíte skladby z alb Gabréta a Pálava. Pořad komponuje a uvádí Jan Burian. 

  20:30
19.9.

Praha,  Mlýnská kavárna na Kampě v Huťském mlýně (při cestě od Újezda naproti prvnímu můstku přes Čertovku), zahraju na křtu knihy Kočičí zaklínání, což jest výběr irských pověstí zpracovaných Michaelem Scottem. Vydalo Argo, má osoba se zde zvěčnila sepsáním doslovu... :-)

  18:00
7.9.

České Budějovice, kulturní klub c.k. Solnice, napůl s písničkářkou Janou Vébrovou

  20:00
5.9.

Písek, napůl s písničkářkou Janou Vébrovou. Hraje se na schodišti na náplavku  u paty Starého mostu. Pořádá RW café.

  19:00
12.8.

Rtyně v Podkrkonoší, festival Nota

  17:00
2.8.

Litomyšl, koncert s názvem Středa -  hudby nám třeba, park u Smetanova domu, napůl s pozoruhodnou kapelou Věneband z Litomyšle.

  19:00
15.7. Jindřichův Hradec, festival Folková růže, kaple sv. Máří Magdalény   15:00
24.6. Valašské Meziříčí, festival Valašský špalíček, M-klub   17.15
16.6. Pelhřimov, kavárna Tygřík, ulice Dr. Tyrše 58   20:00
14.6. Praha, klub Ryba naruby, Mánesova 1645/87 (hned u náměstí Jiřího z Poděbrad), napůl s písničkářem Cainem   20:00
4.6. Krnov, čajovna Ninive, Dvořákův okruh 21   19:00
25.5.

Litoměřice, Baronka, Lidická ulice, napůl s písničkářem Cainem

  20:00
22.2.

Strakonice, evangelický kostel, společně vystupují Caine a kapela Pláče kočka, pořádá Společnost za práva zrcadel

  18:00