Jdi na obsah Jdi na menu
 

ALBA A PŘÍBĚHY logo_supraphonline-700x130.jpg bandzone-logo.jpg

linhart-cd-digipack-dvojstrany-korek-page-001.jpg
Nezvěstní

cp.8-didipack-po-stranach-page-001.jpg
Milostné vzpomínky
na Čp.8
titulka2.jpg
Rozhledna
Výňatek z jízdního řádu Autobusu do Podbořan. Platí od 6.4.2010.
Autobus
do Podbořan
Stručný průvodce Sudétou
Sudéta
   

         Zde se můžete registrovat pro zasílání pozvánek na koncerty

Zde si můžete objednat CD

KONCERTY
08.09. Praha, koncert na lodi Jan Plezier sólo  
23.09. Druztová sólo  
31.10. Praha, Malostranská beseda, uvedení alba Československá
Hmlisto feat. Petr Linhart
Hmlisto, Linhart
Štěpánek
20:30
01.11. Karlovy Vary, Divadlo Husovka (klub Paderewski)
Hmlisto feat. Petr Linhart 
HmlistoLinhart 19:00
25.11. Banská Štiavnica (SK), Artcafé; dvojkoncert HmlistoLinhart  
26.11. Bratislava (SK), Pivnica - klubová scéna pre Devín, uvedení alba Československá - Hmlisto feat. Petr Linhart HmlistoLinhart  
 

Co je nového? (aktualizace)

11. 5. 2022

Koncert v kladenském bytovém klubu Pod Třešní se pěkně vyvedl a já ještě jednou i touto cestou děkuji všem přítomným za skvělou spolupráci! Nahrávka je nyní v péči mého dlouholetého kamaráda Ivana Lehkého, aby pak následně péčí nakladatelství Galén spatřila světlo světa. Doufáme, že na podzim. Na podzim vyjde také album Československá slovenského postfolkového dua Hmlisto, na němž si do jisté míry rovněž přihřívám polívčičku. Nakonec bohužel nebudeme v Königsmühle, ale postupně přidávám podzimní koncerty. Určitě se spolu s Vaškem Müllerem objevíme 31.07. na Letní filmové škole v Uherském Hradišti na vernisáži naší výstavy Dvojité vidění a kdo budete mít cestu západem, stavte se na některém z koncertů ve Skokách!

zive-skoky-2022-page-001b.jpg

 

To bylo to Kladno - koncert v kladenském klubu Pod třešní ve čtvrtek 14.4.

14. 4. 2022

Zveme Vás společně s kytaristou Josefem Štěpánkem do kladenského klubu Pod třešní, který najdete na adrese Ctiborova 1837. Náš koncert začne ve 20:00 a nahrávka z něho vyjde jako živé album s názvem To bylo to Kladno v nakladatelství Galén. Zazní největší sudetské "hity", ale také pár písní, které v běžném repertoáru nemáme. A určitě pak všechny, které se nějak dotýkají mého rodného Kladna. I vy můžete vstoupit do nahrávky tím, že jednoduše přijdete :-)

puty.jpg

 

Nový klip! Johanngeorgenstadt.

21. 11. 2021

Je tady nový klip, tentokrát k písni Johanngeorgenstadt. Autorkou je Veronika Kicková s vydatnou podporou Jána Kicka (ano, Hmlisto). Byli jsme v září v Johanngeorgenstadtu na výletě, potkali se tam s jistým medvědem a také s pravou saskou kočkou. Část pohádky se ovšem odehrává na modelovém kolejišti jistého šílence. Více o té písničce třeba zde.

 

Petr Linhart & Josef Štěpánek v Olomouci - cyklus Koncerty Českého rozhlasu

23. 6. 2021

Záznam koncertu v sále ČRo v Olomouci si můžete pustit zde:

 
 

Album Nezvěstní nově i na LP

29. 5. 2021

lp.jpegMilé překvapení a také tak trochu dárek přichystalo nakladatelství Galén - album Nezvěstní právě vyšlo i na LP, jedenáct nezvěstných písní je vylisováno v krásném sněhobílém vinylu! Snad tím potěšíme všechny hudební fajnšmekry :-) Elpíčko si můžete objednat na e-shopu Galénu zde, případně Vám ho mohu poslat i já nebo v Praze osobně předat. V Praze by mělo být od půlky příštího týdne dostupné i v prodejně REKOMANDO v Trojanově 9 a v prodejně Galénu v Lípové 6. Pár kousků budu vždy brát i na koncerty.