Jdi na obsah Jdi na menu
 

Objednejte si CD

Pokud se Vám nedaří sehnat moje nahrávky, případně nahrávky Majerovek v obchodech či na internetu, či chcete-li si jich objednat více a jsou od různých vydavatelů, můžete se obrátit také přímo na mne. 

Nabízím tyto možnosti:

1) Osobní setkání – jste-li z Prahy nebo do Prahy jedete, můžeme se krátce setkat (nejlépe v pracovním dni v okolí metra Florenc) a požadovaná CD Vám přinesu. Napište mi na linhart@centrum.cz nebo volejte 776 359 319.

2) Dobírka – napište mi e-mail s objednávkou na linhart@centrum.cz a já Vám požadované tituly zašlu dobírkou. K jejich ceně budu muset připočíst poštovné za dobírku (105 Kč). Dobírku odešlu zpravidla do tří dnů, každopádně Vám o odeslání zašlu e-mail. 

3) Důvěra - napište mi e-mail s objednávkou na linhart@centrum.cz a já Vám obratem zašlu e-mail s číslem účtu, identifikací a s částkou, kterou máte na tento účet převést nebo odeslat. Jakmile peníze dojdou, zašlu Vám objednané tituly doporučeně na Vaši adresu. Zásilku odešlu pokud možno obratem, každopádně Vás o jejím odeslání budu informovat e-mailem. K ceně objednaných CD připočtu poštovné za doporučenou zásilku (54 Kč). 

4) Koncert - na koncertě mívám k dispozici obvykle alba Rozhledna, Autobus do Podbořan a Sudéta, pokud mi dáte vědět včas předem (na mail linhart@centrum.cz nebo tel. 776 359 319), mohu donést i jiná CD.

Na Vaše přání může být CD podepsané nebo opatřené věnováním, nebude však už zabaleno v ochranné fólii.


V současné době mám od nakladatelů k dispozici tyto tituly:

cp.8---titul3.jpg

NOVÉ
Petr Linhart - Milostné vzpomínky na Čp.8

CD, cena 270,- Kč.
Album je připomínkou slavné folkové skupiny první poloviny osmdesátých let a poctou jejímu zakladateli a leaderovi - Jaroslavu J. Ježkovi, písničkáři velkého hlasu i talentu, jemuž osud dopřál pobýt na tomto světě jen dvacet osm let. Bývalý člen Čp. 8 Petr Linhart přizval ke spolupráci kytaristu Josefa Štěpánka, klavíristu Jana Steinsdörfera a kontrabasistu Jaromíra Honzáka, a nahráli třináct Ježkových písní, které dodnes září na folkovém nebi.
 

titulka.jpg

Petr Linhart – Rozhledna
CD, cena 250,- Kč.
Novinka z června 2015, nahraná s muzikanty z kapely 29 Saiten (Josef Štěpánek, Marek Štifter, Jan Kořínek, Jan Lstibůrek, David Landštof) a s řadou hostů. I ona tématicky  navazuje na předchozí alba. Obsahuje například písně Johann Anton Breite, Nad vodou zvedá se Most, Zaječí, Kristýno!

Petr Linhart - Autobus do Podbořan, Indies MG 2010

Petr Linhart – Autobus do Podbořan
CD, cena 220,- Kč
Album z jara 2010, volné pokračování Sudéty, nahrané s hudebním producentem Markem Štifterem a muzikanty z kapely 29 Saiten. Obsahuje například písně Helga Braun, Annenruhe, Crowna, Autobus do Podbořan.

Petr Linhart - Sudéta, Indies MG 2007

Petr Linhart – Sudéta
CD220,- Kč
První sólové album z jara 2007. Obsahuje například písně Maria Stock, Agni, Sudetský kostel, Horní hrad, Letnice, Co dělá paní Marta v zimě?

turniketem.jpeg

Osamělí písničkáři - Turniketem do ráje
CD
, cena 200,- Kč.
První společné album Osamělých písničkářů. Vyšlo na podzim 2015. Jeho producent Jan Jeřábek vybral patnáct písní, které se letmo či silněji dotýkají témat duchovních nebo vesmírných. Spolu s písněmi je na albu zastoupeno patnáct Osamělých písničkářů (Jan Burian, Dagmar Voňková, Jiří Konvrzek, Martin Kyšperský, Marka Míková, Jiří Dědeček, Petr Nikl, Jan Jeřábek, Zuzana Homolová, Karel Diepold, Jiří Smrž, Petr Linhart, Jana Šteflíčková, Daniel Fikejz a Karel Vepřek).

Majerovky brzdové tabulky - Noc ozvěn, Indies MG 2008

Majerovky - Noc ozvěn
CD, cena 200,- Kč
Živé album natočené při koncertu v brněnském klubu Stará pekárna 3.března 2008. Průřez repertoárem, jakési "best of". Album zachycuje současnou tvář kapely, zpívá zde Alice Holubová. Najdete zde například písně Gabréta, Paní z vln, Fabián, Lucie & slunovrat, Rybou ryb, Kotys.

Majerovy brzdové tabulky - Ryba ryb, Indies 2000

Majerovy brzdové tabulky - Ryba ryb
CD, cena 220,- Kč
Album Majerovek z roku 2000 s novým a plným zvukem, první studiové setkání s producentem Markem Štifterem. Pro leckoho druhá Gabréta.

Majerovy brzdové tabulky - Pálava, Indies 2004

Majerovy brzdové tabulky – Pálava
CD, cena 220,- Kč
Poslední řadové album Majerovek z roku 2004, lehce zahalené elektronickými zvuky, jež pochytala železná věž na Pálavě.

 Majerovy brzdové tabulky - Gabréta, Indies 1996 Majerovy brzdové tabulky – Gabréta
CD, cena 250,- Kč
MC, cena 50,- Kč
Legendární album z roku 1996, v anketách bývá občas řazeno mezi milníky české scény devadesátých let, 
posuďte sami...  
Majerovy brzdové tabulky - Místa častých zjevení, F-ART 1992 a Indies 2000 Majerovy brzdové tabulky – Místa častých zjevení
ZATÍM JEN NA MAGNETOFONOVÉ KAZETĚ
MC
, cena 50,- Kč
První opus Majerovek z roku 1992. Zatím pouze na magnetofonové kazetě, náklad CD je vyprodán, ale připravuje se dolis.